NAŠE SLUŽBY

Absolutní spolehlivost:

Váš náklad na cestě vpřed

 

Díky dobře promyšlenému plánování, nejlepším prostředkům a angažovaným řidičům není pro nás žádná vzdálenost překážkou. Destinace Arnheim – Nurnberg nebo Kassel – Bologna jsou jen dvě z
našich četných pravidelných linek, které sahají do všech koutů Evropy. Naše firemní sídlo v České republice spojuje rostoucí východoevropské trhy s důležitými destinacemi ve všech světových
stranách. 

 

 •  Specializace na systémové přepravy převážně se skříňovými návěsy.
  – Mezinárodní přepravy po celé EU, specializujeme se na destinace Německo, Benelux, Česka Republika a Itálie.
 • Organizace a realizace komplexních přeprav s možností výměny řidiče anebo tahače v průběhu přepravy(pony express).
 • Dobře vyškolený personál.
 • Německy a anglicky mluvící dispečink 24/7.

Náš cíl pro každou cestu: Spokojenost zákazníků.

 

Aby se vaše zboží dostalo ke dveřím vašich zákazníků bezpečně, přesně a ekonomicky, vytvořili jsme pro to optimální předpoklady. Náš vozový park zahrnuje osm tahačů, které nabízejí špičkovou spolehlivost a bezpečnost a odpovídají aktuálním normám na ochranu životního prostředí. Náš zkušený truckerový tým, zaměstnaný na plný úvazek, má rovněž významný podíl na vysoké kvalitě našich služeb.

V první řadě profitujete z krátkých rozhodovacích procesů v našem středně velkém podniku vedeném vlastníkem. Během přepravy se nejnovější motory postarají o spolehlivý chod vpřed a vynikající tým řidičů o důsledný průběh bez ztráty času.

  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  Zajímáte se o práci v našem týmu? Chcete využít našich služeb? Chcete s námi navázat spolupráci? Napište nám vzkaz a my se ozveme zpět, jak nejrychleji to bude možné.


   COPYRIGHT 2022 – Extos s.r.o.

   Ochrana osobních údajů