O NÁS

 

EXTOS – evropští profesionálové na dlouhé vzdálenosti

Žádný přepravní prostředek není pro komplexní jízdy napříč Evropou tak flexibilní jako nákladní automobil. A nikdo se na přepravu v silniční nákladní dopravě nehodí více než profesionál na dlouhé vzdálenosti, který se této logistické disciplíně upsal tělem i duší.

Organizace EXTOS European Express Transport Organisation je osvědčeným specialistou v této oblasti. Z pozice neutrálního přepravce jsme se specializovali na realizaci mezinárodní linkové dopravy s vlastním vybavením. Naše pobočka Moravská Třebová se nachází přibližně 150 kilometrů východně
od Prahy na evropské silnici I/35 a je prostřednictvím hlavního města České republiky napojená na rychle a dobře vybudované dálkové spojení.

Ať již jde o velké objemy, vysoké hmotnosti, paletové nebo běžné zboží – naše silniční nákladní doprava na dlouhé vzdálenosti vás přesvědčí ekonomickými řešeními, servisem ušitým na míru pro zákazníky a moderním vozovým parkem, který splňuje všechny požadavky týkající se technické spolehlivosti a ekologie.

   

  Group4Transport – jsme členy silné nadnárodní organizace

  Jsme profesionálové – ve všech váhových kategoriích.
  Při rozumných a časově kritických úkolech zachováváme klid. ADR-přepravy jsou u nás na denním pořádku. Samozřejmostí je dostatečné zajištění nákladu, správná manipulace s výměnou palet a obnova obalů. A pokud něco není podle plánu, jsme v pohotovosti 24 hodin denně.

  Náš vozový park se skládá z vozidel všech hmotnostních tříd s nejmodernějšími navigačními a sledovacími systémy. Group4Transport je vybavena více než 200 vozidly, o která se stará kvalifikovaný personál ve vlastních opravnách a myčkách nákladních vozidel. Naši oddaní zaměstnanci se starají o interiér i exteriér a poskytují maximální bezpečnost a spolehlivost.

  Kvalita nákladní dopravy na silnici je mnohostranná. Group4Transport má jednotné standardy, pokud jde o ovládání, další školení a prostředí. Kromě moderního, efektivního vozového parku klademe důraz na to, abychom našim zákazníkům nabídli každé zařízení.

   KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

   Zajímáte se o práci v našem týmu? Chcete využít našich služeb? Chcete s námi navázat spolupráci? Napište nám vzkaz a my se ozveme zpět, jak nejrychleji to bude možné.


    COPYRIGHT 2022 – Extos s.r.o.

    Ochrana osobních údajů